• 0963628881

  063-409-16-45 Михаил

  Зателефонувати мені

  063-409-16- 45 Михаил
  096-362-88-81 Михаил
  063-674-51-95 Сергей 

  093-3442-411 Валентина  


  Куртка сварщика защитная 91 см Arc Knight 38-4330XXL

  Куртка зварника захисна 91 см Arc Knight 38-4330XXL

  • Довжина куртки: 91 см
  • Обхват грудей: 120 см
  • Матеріал куртки: з щільною і міцною (520 гр / м2) вогнетривкої бавовняної тканини Arc Knight®, спеціально розробленої і запатентованої компанією Weldas®. Кнопки-застібки повністю електроізольовані.
  • Колір: сірий з чорною шкіряною вставкою
  • Нитка швів: кевларовая, 3 ply (жили)
  • Клас захисту по EN ISO 11611 діє до: 2015 - Class 2 / A1 + А2
  • Сертифікати: сертифікат відповідності технічним регламентам України на засоби індивідуального захисту; гігієнічний сертифікат СЕС України, Європейський сертифікат CE EN ISO 11611 діє до: 2015
  • Торгова марка Arc Knight (Weldas®, США)
  • Особливості дизайну куртки: подвійна застібка - внутрішня на липучках і зовнішня на електроізольовані кнопках; підйомний комір регулюється по обхвату шиї липучкою, манжети регулюються по обхвату і фіксуються електроізольовані кнопкою; на грудній частині клапани і електроізольовані кнопки, які в разі потреби дають змогу пристебнути захисний фартух; з боків розташовані зручні накладні кишені для зберігання легких інструментів, запчастин яких документів. Матеріал Arc Knight® дуже легкий і еластичний (в порівнянні з захисними куртками їх цільної шкіри) і міцний одночасно (щільність 520 гр / м2). Вогнетривка бавовняна тканина не займеться від попадання іскор або бризок розплавленого металу. Всі шви, включаючи шви накладних бічних кишень 100% з вогнетривкої нитки KEVLAR® ТМ DuPont.
  • Рекомендації для використання: для захисту верхньої частини тулуба і стегон від порізів і підвищених температур при будь-яких зварювальних роботах. Якщо зварювальні роботи вимагають посиленого захисту частини тулуба від грудей і до колін, рекомендуємо додатково придбати спеціальний захисний фартух зварника зі шкіри, який легко пристібається до куртки без додаткових шлеек. Для посиленого захисту рук зварювальника рекомендуємо придбати спеціальні нарукавники зі шкіри або тканини Arc Knight®.
  Увага: рівень захисту зварника від загоряння знижується, коли захисний одяг (в т.ч. куртка) забруднених легкозаймистими речовинами; захист зварника від ураження електричним струмом значно знижується, якщо захисний одяг промокає або просочується потім. Дуже важливо стежити за станом робочого одягу і засобів індивідуального захисту! Не рекомендується використовувати куртку при роботах з мокрими або промасленими предметами і матеріалами. Якщо Ви все-таки намочили її, необхідно висушити при кімнатній температурі на відстані від джерел тепла. Не рекомендується прати і прасувати. Спеціальна бавовняна тканина Arc Knight®, з якої виготовлені манжети, витримує до 5-ти рясних намокання зі збереженням своїх вогнетривких властивостей. Температура зберігання: не нижче + 5 ° С в сухому провітрюваному приміщенні.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Куртка сварщика защитная 91 см Arc Knight 38-4330XXL