• 0963628881

  063-409-16-45 Михаил

  Зателефонувати мені

  063-409-16- 45 Михаил
  096-362-88-81 Михаил
  063-674-51-95 Сергей 

  093-3442-411 Валентина  


  Рукавички для аргонодугового зварювання SOFTouch 10-1004

  Рукавички для аргонодугового зварювання SOFTouch 10-1004

  • Тип рукавиці: рукавичка для аргонодугового зварювання з подовженою краги.
  • Рекомендації для використання: аргонодуговая (TIG) зварювання
  • Довжина манжети: 35 см
  • Матеріал рукавиці: лицьова і тильна сторона до манжети з спеціально виробленою міцної лицьової шкіри кози SOFTouch® (одночасно міцна і м'яка, еластична, не боїться перепадів температури, деформації, бруду і залишків мастила; зварювальник відмінно відчуває пальник і присадку), манжета з щільною і міцної (520 гр / м2) вогнетривкої бавовняної тканини Arc Knight®, спеціально розробленої і запатентованої компанією Weldas®. Натуральна шкіра - вентильований матеріал: рука менше потіє і як наслідок підвищується комфорт і збільшується працездатність зварника.
  • Колір: лицьова і тильна сторони - білий, х / б манжета - сірий
  • Нитка швів: кевларовая, 3 ply
  • Матеріал підкладки: без підкладки
  • Ступінь захисту від механічних пошкоджень по EN388: 2/1/1/1
  • Ступінь захисту від теплового ушкодження по EN407: 412х4х
  • Кількість пальців: п'ять
  • Доступні розміри (окружність долоні без великого пальця):          L- 25 см 252 грн  // XL- 28 см 303 грн // XXL- 30 см 321 грн
  • Сертифікати: сертифікат відповідності технічним регламентам України на засоби індивідуального захисту; гігієнічний сертифікат СЕС України, Європейський сертифікат CE EN12477
  • Торгова марка: TM Weldas®
  Особливості моделі: «прямої» крій великого пальця для зручного утримування заготовки та вільної маніпуляції зварювальним пальником, додаткова захисна накладка зі шкіри кози на долоні з частковим захопленням тильної сторони в місці максимального тертя, завдяки еластичному матеріалу рукавички і спеціальним зміцнюючих швах на її тильній стороні рукавичка комфортно сидить на руці, згинається вільно і без напруги на швах; з гладкою та еластичною шкіри рукавички відмінно змивається бруд і залишки мастильних матеріалів з заготовки; безшовний вказівний палець надає додаткову чутливість руці, дуже необхідну при роботі з TIG-пальником, а також правильної подачі присадки в зону зварювання; довга манжета з вогнетривкої бавовняної тканини тканини Arc Knight® захистить передпліччя зварника від теплового випромінювання і опіку.

  Навіть не дивлячись на досить високу витривалість лицьової шкіри не рекомендується використовувати рукавички при роботах з мокрими або промасленими предметами і матеріаламі.Спеціальная бавовняна тканина Arc Knight®, з якої виготовлені манжети, витримує до 5-ти прань зі збереженням своїх вогнетривких властивостей. Якщо Ви все-таки намочили рукавиці, не можна залишати натуральну шкіру у вологому стані: гладка лицьова шкіра з часом може потріскатися. Рукавички потрібно сушити при кімнатній температурі вдалині від джерел тепла, щоб шкіра не деформувалася. Чисті рукавички можна протерти сухою м'якою тканиною. Якщо виріб необхідно очистити від бруду, надіньте їх на руки і протріть вологою ганчіркою, змоченою чистою теплою водою. Залиште рукавички на якийсь час, щоб вони просохли, а потім знову надіньте на руки, поки вони ще трохи вологі. Це дозволить виробу відновити свою форму. Температура зберігання: не менше + 5 ° С в сухому провітрюваному приміщенні.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Рукавички для аргонодугового зварювання SOFTouch 10-1004