• 0963628881

  063-409-16-45 Михаил

  Зателефонувати мені

  063-409-16- 45 Михаил
  096-362-88-81 Михаил
  063-674-51-95 Сергей 

  093-3442-411 Валентина  


  Рукавички для аргонодугового зварювання SOFTouch 10-1009

  Рукавички для аргонодугового зварювання SOFTouch 10-1009

  • Тип рукавиці: рукавичка для аргонодугового зварювання з подовженою краги.
  • Рекомендації для використання: аргонодуговая (TIG) зварювання
  • Довжина манжети: 14 дюймів (35 см)
  • Матеріал рукавиці: лицьова сторона і тильна сторона до манжети з міцної лицьової шкіри кози, спеціально обробленої за технологією SOFTouch, запатентованої компанією Weldas, США (одночасно міцна і м'яка, дуже еластична, не боїться перепадів температури, деформації, бруду і залишків мастила; зварювальник відмінно відчуває пальник і присадку), манжета з міцного шкіряного спилка з шкури корови. Натуральна шкіра - вентильований матеріал: рука менше потіє і як наслідок підвищується комфорт і збільшується працездатність зварника.
  • Колір: білий з золотисто-жовтими манжетами
  • Нитка швів: кевларовая, 3 ply (жили)
  • Матеріал підкладки: без підкладки
  • Ступінь захисту від механічних пошкоджень по EN388: 2/1/1/1
  • Ступінь захисту від теплового ушкодження по EN407: 413х4х
  • Кількість пальців: п'ять
  • Доступні розміри (окружність долоні без великого пальця): M- 23 см // L- 25 см // XL- 28 см // XXL-30 см
  • Сертифікати: сертифікат відповідності технічним регламентам України на засоби індивідуального захисту; гігієнічний сертифікат СЕС України, Європейський сертифікат CE EN12477 (09.2005) Type B
  • Торгова марка SOFTouch® (Weldas, США)
  Особливості моделі: «прямої» крій великого пальця для зручного утримування заготовки та вільної маніпуляції зварювальним пальником, завдяки еластичному матеріалу рукавички і спеціальним зміцнюючих швах на її тильній стороні рукавичка комфортно сидить на руці, згинається вільно і без напруги на швах; з гладкою та еластичною шкіри лицьового боку рукавички відмінно змивається бруд і залишки мастильних матеріалів з заготовки; безшовний вказівний палець надає додаткову чутливість руці, дуже необхідну при роботі з TIG-пальником, а також правильної подачі присадки в зону зварювання; довга манжета з спилка захистить передпліччя зварника від теплового випромінювання і опіку. Технологія обробки шкіри SOFTouch® забезпечує виняткові характеристики міцності рукавички, а також чудове відчуття комфорту в роботі.

  Навіть не дивлячись на досить високу витривалість лицьової шкіри не рекомендується використовувати рукавички при роботах з мокрими або промасленими предметами і матеріалами. Якщо Ви все-таки намочили рукавиці, не можна залишати натуральну шкіру у вологому стані: чистий спилок краги вбере в себе воду, розмокне і втратить свої захисні властивості, а при висиханні «задубіє» і втратить еластичність, а гладка лицьова шкіра з часом може потріскатися. Рукавички потрібно сушити при кімнатній температурі вдалині від джерел тепла, щоб шкіра не деформувалася. Чисті рукавички можна протерти сухою м'якою тканиною. Якщо виріб необхідно очистити від бруду, надіньте їх на руки і протріть вологою ганчіркою, змоченою чистою теплою водою. Залиште рукавички на якийсь час, щоб вони просохли, а потім знову надіньте на руки, поки вони ще трохи вологі. Це дозволить виробу відновити свою форму. Температура зберігання: не менше + 5 ° С в сухому провітрюваному приміщенні.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Рукавички для аргонодугового зварювання SOFTouch 10-1009