• 0963628881

  063-409-16-45 Михаил

  Зателефонувати мені

  063-409-16- 45 Михаил
  096-362-88-81 Михаил
  063-674-51-95 Сергей 

  093-3442-411 Валентина  


  PRO Grip®-550W TM Parweld, UK

  PRO Grip®-550W TM Parweld, UK
  Потужний зварювальний пальник з подвійним рідинним охолодженням, розроблений інженерами британської компанії Parweld і адаптований під витратні матеріали ТМ Abicor-Binzel.

  Технічні характеристики:

  • Тип охолодження: рідинне
  • Робочий цикл (10 хв при ПВ 100%) - 550 A в CO2; - 500 A в суміші газів (Ar + CO2).
  • Діаметр зварювального дроту - 0,8 - 1,6 мм.
  • Проведена згідно IEC 60974-7 діє до: 2013
  • Підходить для комплектації професійних зварювальних напівавтоматів, розрахованих на номінальний струм до 520 А, з центральним гніздом під адаптер для підключення пальника - KZ-2 (т.зв. євророз'єм). Ідеальна для використання на апаратах з синергетичним управлінням, а також для напівавтоматичного зварювання в імпульсному режимі.
  Конструкційні переваги:

  інноваційна конструкція рукояті: зібрана без кріплення для забезпечення швидкого сервісного обслуговування; ребриста поверхня рукоятки для комфортного утримання і позиціонування пальника
  кронштейн (гак) для зберігання пальника: зменшує можливість пошкодження пальника; звільняє робочий простір
  посилений гусак з подвійним контуром охолодження для більш тривалого використання на високих значеннях зварювального струму
  покращений високорухливий шарнірний механізм для приєднання кабель-шлангового пакету до рукояті дозволяє здійснювати вільні кистьові маніпуляції пальником без вигинів кабель-шланга
  підтримуюча пружина кабель-шланга забезпечує ідеальне поєднання свободи дії і підтримки кабель-шлангового пакету
  кабельканал Hydroflex - виготовлений з гнучкої і міцної термостійкої гуми, що забезпечує надійний захист від протікань
  подовжена пружина для підтримки задньої частини кабель-шланга захищає його від перегинів і зберігає постійну швидкість подачі дроту; легко під'єднується до кожуха евроадаптера пальника
  адаптер пальника з пружними контактами надійно захищений від витоків захисного газу
  можливість установки спеціального посиленого конічного сопла B5028HD, запатентованого компанією Parweld, з посиленими стінками і спеціальним зносостійким покриттям.
  всі складові частини пальника окремо тестуються перед складанням
  кожен пальник проходить ретельні випробування на автоматичному комп'ютеризованому обладнанні на кожному етапі складання.
  Увага!!!! Комплектуючі до пальника: для максимально ефективної роботи пальника рекомендуємо використовувати оригінальні комплектуючі, виробництва Parweld. У вигляді альтернативи можна використовувати комплектуючі ТМ Abicor-Binzel або більш доступні за ціною аналоги інших виробників.

  Наконечники токопідводящі ECu M8x30x0,8 // M8x30x1,0 // M8x30x1,2 // M8x30x1,6 або CuCrZr M8x30x1,2 // M8x30x1,6
  Сопла конічні 501D-16; круто-конічні 501D-14; циліндричні 501D-19
  Вставки для наконечника 501D M6x25 // 501D M8x25
  Газорозподільні 501D-28
  Важливі рекомендації при використанні пальника:

  Пальник даного типу використовується тільки з блоком примусового охолодження.
  Не забувайте, що для зварювання алюмінієвого або порошкового дроту потрібно замінити направляючий сталевий канал поліамідним або тефлоновим відповідного діаметру, а також використовувати спеціальний контактний наконечник під використовуваний діаметр дроту.
  У процесі роботи необхідно стежити за станом і зносом наконечника, сопла і подає спіралі. Наконечник і сопло очищати від бризок металу. Не можна наносити удари соплом (пальником) по металу, під час роботи, щоб уникнути деформації гусака і сопла.
  Для продовження терміну служби пальника настійно рекомендується використовувати антипригарні засоби, такі як спреї і пасти, а також не працювати в режимах які перевищують номінальні технічні характеристики, постійно контролювати знос і виробляти своєчасну заміну витратних матеріалів (наконечник, вставка, спіраль, сопло) і стежити за відповідністю розмірів наконечника і спіралі подающого зварювального дроту.
  При зварюванні рекомендується використовувати зварювальний дріт TM Huatong або TM Welding Dragon як повністю відповідної допускам по рівноважності і сталості діаметра (не розбиває отвір в наконечнику і не заклинює), якісному мідному покриттю (не засмічує подає спіраль і забезпечує стабільність струмопроводу при контакті з металом).

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  PRO Grip®-550W TM Parweld, UK