• 0963628881

  063-409-16-45 Михаил

  Зателефонувати мені

  063-409-16- 45 Михаил
  096-362-88-81 Михаил
  063-674-51-95 Сергей 

  093-3442-411 Валентина  


  PRO Grip Max®-240 A

  PRO Grip Max®-240 A TM Parweld, UK

  Надійний пальник середньої потужності з повітряним охолодженням, розроблений для максимально комфортної та ефективної роботи інженерами британської компанії Parweld.
  З урахуванням реалій українського ринку повністю адаптована під витратні матеріали ТМ Abicor-Binzel.

  Технічні характеристики:

  • Тип охолодження: повітряний.
  • Робочий цикл (10 хв, ПВ 60%) - 250 A в CO2; - 220 A в суміші газів (Ar + CO2).
  • Діаметр зварювального дроту - 0,8 - 1,2 мм.
  • Проведений згідно IEC 60974-7 діє до: 2013.
  • Підходить для комплектації зварювальних напівавтоматів, розрахованих на номінальний струм до 250 А, з центральним гніздом під адаптер для підключення пальника - KZ-2 (т.зв. євророз'єм).
  Конструкційні переваги:

  інноваційна конструкція рукояті: зібрана без кріплення для забезпечення швидкого сервісного обслуговування; ребристі гумові вставки для комфортного утримання і позиціонування пальника
  кронштейн (гак) для зберігання пальника: зменшує можливість пошкодження пальника; звільняє робочий простір
  покращений високорухливий шарнірний механізм для приєднання кабель-шлангового пакету до рукояті дозволяє здійснювати вільні кистьові маніпуляції пальником без вигинів кабель-шланга
  підтримуюча пружина кабель-шланга забезпечує ідеальне поєднання свободи дії і підтримки кабель-шлангового пакету
  Повітряно охолоджувальний кабель-канал Hyperflex - перевершує всі відомі види кабель-каналів своєю винятковою гнучкістю і високою стійкістю до абразивного зносу; обтискні клеми кабелю забезпечують високу прохідність; зовнішня оболонка зі структурованого полімеру витримує температурний вплив до 375 ° С
  подовжена пружина для підтримки задньої частини кабель-шланга захищає його від перегинів і зберігає постійну швидкість подачі дроту; легко під'єднується до кожуха євроадаптера пальника
  адаптер пальника з пружними контактами надійно захищений від витоків захисного газу
  всі складові частини пальника окремо тестуються перед складанням
  кожнен пальник проходить ретельні випробування на автоматичному комп'ютеризованому обладнанні на кожному етапі складання.

  Увага!!! Комплектуючі до пальника: для максимально ефективної роботи пальника рекомендуємо використовувати оригінальні комплектуючі, виробництва Parweld. У вигляді альтернативи можна використовувати комплектуючі ТМ Abicor-Binzel або більш доступні за ціною аналоги інших виробників.

  Наконечники токопідводящі E-Cu: (мідний наконечник) M6x28x0,8 // M6x28x1,0 // M6x28x1,2; CuCrZr (сплаву міді, хрому та цирконію) M6x28x0,8 // M6x28x1,0 // M6x28x1,2; E-Cu-Al (для зварювання алюмінію) M6x28x0,8 // M6x28x1,0 // M6x28x1,2
  Вставка (свічка, тримач сопла) 24KD M6x26
  Газорозподільник керамічний MB 24KD-20
  Сопло газове конічний 24KDx12,5 // циліндричний 24KDx17 // сильно конічний 24KDx10
  Важливі рекомендації при використанні пальника:

  Не забувайте, що для зварювання алюмінієвого або порошкового дроту потрібно замінити направляючий сталевий канал поліамідним або тефлоновим відповідного діаметру, а також використовувати спеціальний контактний наконечник під використовуваний діаметр дроту.
  У процесі роботи необхідно стежити за станом і зносом наконечника, сопла і подающої спіралі. Наконечник і сопло очищати від бризок металу. Не можна наносити удари соплом (пальником) по металу, під час роботи, щоб уникнути деформації гусака і сопла.
  Для продовження терміну служби пальника настійно рекомендується використовувати антипригарні засоби, такі як спреї і пасти, а також не працювати в режимах які перевищують номінальні технічні характеристики, постійно контролювати знос і виробляти своєчасну заміну витратних матеріалів (наконечник, вставка, спіраль, сопло) і стежити за відповідністю розмірів наконечника і спіралі подающого зварювального дроту.
  При зварюванні рекомендується використовувати зварювальний дріт TM Huatong або TM Welding Dragon як повністю відповідної допускам по рівноважності і сталості діаметра (не розбиває отвір в наконечнику і не заклинює), якісному мідному покриттю (не засмічує подающу спіраль і забезпечує стабільність струмопроводу при контакті з металом).

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  PRO Grip Max®-240 A