• 0963628881

  063-409-16-45 Михаил

  Зателефонувати мені

  063-409-16- 45 Михаил
  096-362-88-81 Михаил
  063-674-51-95 Сергей 

  093-3442-411 Валентина  


  QLBF-200 III

  QLBF-200 III

  (Пальник шпулечного типу для зварювання алюмінієвих, мідних сплавів, тонкої нержавіючої сталі і вуглецевих сталей)

  Зручний пальник для роботи з маленькими (до 0,5 кг) касетами дроту типу D100, у виробництві використовувався оригінальний дизайн, розроблений італійською компанією Trafimet, з вбудованимподающим механізмом,  обладнана посадочним місцем для 100 мм котушки (D100) зварювального дроту. Зручна рукоять з упором для руки і правильним розподілом ваги; на тильній стороні з боку кожуха касети розташований кронштейн для зберігання; отвір на упорі рукояті також можна використовувати для правильної організації робочого місця; механічний захист від пошкодження кнопки; подовжена пружина для підтримки передньої і задньої частини кабель-шланга щоб уникнути перегинів і збереження постійної подачі дроту; надійне наскрізне гвинтове кріплення корпусу рукояті.

  Технічні характеристики

  • Тип охолодження: повітряне.
  • Робочий цикл (при ПВ 35%): - 200 A в CO2; - 160 A в суміші газів (Ar + CO2).
  • Діаметр зварювального дроту: - 0,6 - 1,0 мм.
  • Максимальна швидкість подачі дроту: - 16 метрів / хв.
  • Довжина кабель-шлангового пакету - 4 метри
  • Рекомендується при роботі з м'яким дротом (в першу чергу алюмінієвої) і дротом малих діаметрів. Швидкість подачі дроту регулюється рукояткою безпосередньо на корпусі пальника.
  • Істотно спрощує завдання зварника, оскільки не потрібно втрачати час на заміну тефлонового каналу, наконечника і ролика.
  Додаткові переваги використання пальника:

  При подачі зі шпульки в корпусі пальника в зону зварювання дріт випрямляється.
  Немає необхідності замінювати сталевого каналу на поліамідний або тефлоновий при роботі з м'якими металами (наприклад сплавами алюмінію).
  Дуже добре підходить для малих обсягів зварювальних робіт: зварювального матеріалу на маленькій касеті досить для вирішення конкретного завдання; залишки дорогого дроту не валяються на складі.
  Значно знижується стирання в шланговому пакеті (приблизно в 10 разів).
  Пошкодження дроту значно менше при безперервному зварювані.
  Більш тривалий термін служби в порівнянні зі стандартними пальниками серії МВ-15.
  Підходить для комплектації напівавтоматів, розрахованих на номінальний струм до 200 А, з центральним гніздом під адаптер для підключення пальника - KZ-2 (т.зв. євророз'єм) і спеціальним штекером для підключення до роз'єму управління пальником шпулечного типу на 6 гнізд.
  Змінні комплектуючі повністю сумісні з найбільш поширеними запчастинами для зварювальних пальників серії МВ-15, доступними в Україні.
  Стандартні змінні комплектуючі до пальника:

  Наконечники токопідводящі: E-Cu: (мідні): M6x25x0,6 / M6x25x0,8 / M6x25x1,0 CuCrZr (мідно-хром-цирконієвий сплав): M6x25x0,8 / M6x25x1,0 E-Cu / Alu (для зварювання алюмінію): M6x25x0,8 / M6x25x1,0
  Вставка мідна з пружиною (свічка, тримач сопла з газораспределителем): 15AK M6x42
  Сопло газове: конічне 15AKx12 / циліндричний 15AKx16 / сильно конічний 15AKx9,5
  Стандартна комплектація пальника в зборі:

  Наконечник M6x25x0,8; вставка 15AK M6x42, сопло газове конічне, канал направляючий синій 1,5 / 4,5 (4,5 метра).

   Важливі рекомендації при використанні пальника:

  Не забувайте, що для зварювання алюмінієвого або порошкового дроту потрібно замінити направляючий сталевий канал поліамідним або тефлоновим відповідного діаметру, а також використовувати спеціальний контактний наконечник під використовуваний діаметр дроту.
  У процесі роботи необхідно стежити за станом і зносом наконечника, сопла і подає спіралі. Наконечник і сопло очищати від бризок металу. Не можна наносити удари соплом (пальником) по металу, під час роботи, щоб уникнути деформації гусака і сопла.
  Для продовження терміну служби пальника настійно рекомендується використовувати антипригарні засоби, такі як спрей і пасти, а також не працювати в режимах які перевищують номінальні технічні характеристики, постійно контролювати знос і виробляти своєчасну заміну витратних матеріалів (наконечник, вставка, спіраль, сопло) і стежити за відповідністю розмірів наконечника і подающої спіралі  зварювального дроту.
  При зварюванні рекомендується використовувати зварювальний дріт TM Huatong або TM Welding Dragon як повністю відповідного допускам по рівноважності і сталості діаметра (не розбиває отвір в наконечнику і не заклинює), якісному мідному покриттю (не засмічує подающу спіраль і забезпечує стабільність струмопроводу при контакті з металом).

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  QLBF-200 III